Cateringové prostory

  Kaiserštejnský palác

  Malostranské náměstí 23/37
  110 00 Praha 1
  http://www.kaiserstejnsky-palac.cz

  Nenápadný palác s neopakovatelným kouzlem přímo na Malostranském náměstí hostí rozmanité sály a salonky vhodné pro všechny typy společenských akcí, kterým historický interiér dodá patřičnou noblesu.

  Malostranský palác

  Malostranské náměstí 25
  110 00 Praha 1
  http://www.malostranskypalac.cz

  Pozdně barokní sál refektáře je plně uzpůsoben k pořádání nejrůznějších typů akcí. Pro semináře nebo pracovní schůzky je ideální menší sál vybavený vší potřebnou technikou. Původní barokní varhany v čele hlavního sálu jsou ozdobou každého koncertu, gala večeře nebo recepce. Výhodná poloha ve středu staré Prahy činí z paláce snadno dostupný multifunkční prostor.

  Klášter dominikánů

  Klášter dominikánů Praha neboli Conventus Sancti Ægidii Abbatis Pragæ
  Husova 234/8
  110 00 Praha 1 - Staré Město
  http://praha.op.cz
  http://www.dominikanska8.cz
  Vstup do barokního refektáře, kde se koná většina akcí, je z ulice Jilská 7a.

  Velký barokní refektář vznikl na sklonku sedmnáctého století jako reprezentativní sál nejvýznamnějšího dominikánského kláštera v Českých zemích. Dnešní podobu získal po raně barokní přestavbě, za jejíhož autora považujeme Carla Luraga. Vzhledem k převažující funkci sálu jako jídelny byly nejvýznamnější plochy vyhrazeny zobrazením „hostin“. Střed klenby zaujímá monumentální scéna Svatba v Káně Galilejské, zachycující okamžik, kdy Ježíš na přání své matky proměňuje vodu ve víno.

  Historické prostředí refektáře a celého areálu kláštera samozřejmě láká i filmaře. Natáčel se zde např. slavný film Amadeus režiséra Miloše Formana.

  Barokní refektář není daleko od MHD:
  1) asi 500 m pěšky od stanice metra a tramvaje Staroměstská - Metro A
  2) asi 500 m pěšky od stanice metra a tramvaje Můstek - Metro B, A

  Co se možnosti parkování týče, v okolí kláštera mohou parkovat držitelé parkovací karty pro zónu 1, zatímco ostatní mohou parkovat na Mariánském náměstí (placené od pondělí do soboty během dne, od 18 hod. zdarma; v neděli zdarma po celý den).

  Zámek Dobříš

  Zámek č. p. 1
  263 01 Dobříš
  http://www.zamekdobris.cz
  http://www.zamek.dobris.net

  Rokokový zámek s výraznou fasádou. Současná podoba zámku pochází z let 1745 - 1765 a obklopuje ho francouzský a anglický park. Snadná dostupnost, rozlehlý zrcadlový sál (220 m2), udržovaný francouzský park a možnost ubytování přímo vybízejí k návštěvě zámku Dobříš.

  Autem se do Dobříše dostanete z Prahy po cca 35 km po silnici R4, exit Dobříš, ve směru Strakonice. Parkování je zde jak placené (50 m), tak neplacené (100 m). Dopravit se můžete i veřejnou dopravou: autobus staví 500 m od zámku (zastávka Dobříš, náměstí); od vlaku je to 1,5 km (železniční stanice Dobříš).

  Na zámku se tradičně pořádají svatby, konference, semináře, firemní prezentace, tiskové konference, galavečeře, recepce, koktejly a zahradní párty. Svatební obřady se konají na těchto místech: Zrcadlový sál, konírna, francouzský park.
  Možnost ubytování: Hotel Garni**** Zámek Dobříš - 10 pokojů a svatební apartmá.

  Ekotechnické museum

  Muzeum Stará Čistírna, o.p.s.
  Papírenská 6
  160 00 Praha 6 - Bubeneč
  http://www.staracistirna.cz

  Památkově chráněná budova staré čistírny nabízí netradiční industriální interiér z doby české průmyslové secese pro konání firemních a společenských akcí, svateb, filmování, fotografování, výstav, přednášek a konferencí. Zpestřením jsou prohlídky podzemních prostor a unikátní více než sto let staré funkční parní stroje firmy Breitfeld & Daněk z roku 1903. Stará čistírna byla součástí systému pražských stok vybudovaných v letech 1895 - 1906 podle projektu anglického inženýra Williama Heerleina Lindleyho.

  Prostory
  Hlavní hala: 330 m2
  Galerie: 206 m2
  Zázemí pro účinkující: 85 m2
  Zázemí cateringu: 154 m2
  Šatna: 20 m2
  Strojovna: 102,5 m2

  Počet osob (1) na sezení: 340 a (2) na stání: 600

  Typy konaných akcí: Výstavy, přednášky, konference, svatby a další firemní a společenské akce.

  Muzeum hudby

  České muzeum hudby
  Karmelitská 2/4
  118 00 Praha 1
  http://www.nm.cz/Ceske-muzeum-hudby

  Pražské objekty a expozice Českého muzea hudby:

  Muzeum Antonína Dvořáka

  Ke Karlovu 20
  120 00 Praha 2

  Muzeum Bedřicha Smetany

  Novotného lávka 1
  110 00 Praha 1

  Památník Jaroslava Ježka (Modrý pokoj)

  Kaprova 10
  110 00 Praha 1

  Muzeum dopravních podniků

  Muzeum MHD
  Patočkova 4
  160 00 Praha 6
  http://www.dpp.cz/muzeum-mhd/

  Objekt tramvajové vozovny Střešovice, ve kterém se Muzeum MHD nachází, se skládá z několika samostatných hal, jejichž interiér lze upravit tak, aby se staly zajímavým prostorem pro konání společenských, firemních či podobných oslav.

  Atmosféru dotvářejí historické tramvaje. Lze zde zajistit vystavění pódia, ozvučení, osvětlení, hudbu dle přání. Kapacita haly je až 800 osob. K menším akcím cca do 80 osob je možno využít také prostor Muzea MHD. Speciální nabídkou v ceně pronájmu je možnost parkování přímo v areálu vozovny, kapacita je 8 autobusů či 50 osobních automobilů.

  V muzeum se nachází jedinečná sbírka památek z historie městské hromadné dopravy v hlavním městě České republiky. Stálou expozici „Muzea městské hromadné dopravy v Praze“ otevřel v květnu 1993 Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost. Veřejnosti jsou v ní představeny více než čtyři desítky historických vozidel a mnoho dalších exponátů - modelů, fotografií, historických dokumentů, jízdenek, plánků.

Kontakt

Jiří Klinger

+420 604 865 792, +420 257 316 908

Nádražní 56/106
Praha 5 – 150 00 Anděl

E-mail: info@andel-catering.cz

Kontaktní formulář

Vaše dotazy a objednávky nám můžete zasílat také pomocí kontaktního formuláře